המלצות על חברת בראשית

לרוב אנו מוצאים את הזמן והמקום להתלונן בפניך על תפקוד לוקה כזה או אחר, ברמת החברה או ברמת הפרט. היום הנוסח מעט שונה, ברצוני להביע את הערכתי הכנה ולומר תודה על התנהלות המקצועית, האדיבה המסורה והאכפתית של הצוות. תודה אישית מוקדשת לך רונן, שלמרות הקשיים הצלחת תמיד להישאר זמין, קשוב וסבלני לכל בקשה או טענה. זאת ועוד תודה מיוחדת לאיש השטח אלון, אשר עשה את עבודתו ללא דופי עם המון סבלנות. היה טוב לדעת שיש מי שעוזר ידאג ויטפל בכל בעיה. יישר כוח ותודה לך ולכל הצוות.
מורן גלעדי, רכז מפעלים ובטיחות – הנהגת צופי ת"א – יפו
שלום רב,
אירועי פסטיבל "חלב ודבש" 2010 בעמק יזרעאל זכו להצלחה רבה. התקבלו תודות אבות מתושבי המועצה והאורחים הרבים שהשתתפו באירועים השונים. אני מודה לך על השירות הטוב ועל שיתוף הפעולה במהלך ימי הפסטיבל.
אלון טל – מנהל מחלקת רכש (מ.א עמק יזרעאל)

לחברת בראשית,
תודה רבה על תרומתכם להצלחת יום אתגרים עבור ילדים בעלי צרכים מיוחדים. על כן, תבוא עליכם הברכה.
עיריית הרצליה
לרונן וצוות בראשית,
תודה על השירות, המקצועיות והכתף התומכת.
מחלקת רכש ותפעול – תנועת הצופים

לרונן שלום,
אין לי מילים להודות לך, בשמי ובשם המתפללים, על העזרה והתמיכה שאתה מעניק כל פעם מחדש בלב רחב ובנפש חפצה. מי ייתן שימלאו כל משאלות ליבך ולטובה חג שמח לך ולבני משפחתך.
בברכה,
אליהו חרל"פ, רפ"ק רב מחוז י-ם (משטרת ישראל)
אירועי זיכרון ועצמאות
תושבי שוהם זכו השנה לציין את אירועי זיכרון ועצמאות בשורה של טקסים ואירועים לתפארת אשר עברו בסדר מופתי וללא תקלות. ברצוננו להודות לך על עזרתך ותרומתך להצלחת האירועים המכובדים והמרגשים. תודתנו לכל העושים במלאכה וישר כוח
לימור שגב, מנהלת תחום תרבות
שלום רב,
ביום שישי ה-28 למרץ קיימנו את האירוע המסורתי של המועצה, צעדת עמק חפר. האירוע היה מוצלח והתגובות שקיבלנו היו מצויינות. ברצוננו להודות לך מקרב לב על עזרתך באירגון הצעדה אשר עזרה לנו רבות. יישר כוח לשנים הבאות.
פלד יעל, מנהלת מרכז קיהלתי איזורי
מרוץ לילה לבן – נייק
תודה רבה על שירות מיומן, מקצועי ואדיב.
כיף לעבוד מול ספקים שבראשם עומד הסדר והארגון. לקחת חלק בלתי נפרד באירוע המדובר בעיר. על כן, תודה.
ענבל לבנשטיין

המלצות