שירותים כימיים של חברת בראשית

השירותים הסטנדרטיים של חברת בראשית משמשים בעיקר לאתרי בניה,ארועים המוניים,מחנות,טיולים ועוד………
כל תאי השרותים מיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם והינם מתקנים חזקים,יציבים ועמידים לכל תנאי מזג אויר ואין צורך בהתקנת חיבור מים או תשתית או במפיצי ריח.

שירותים כימיים הינם שירותים שמטרתם לענות על הצורך להתפנות כאשר אנו נמצאים בשטח, במצב של תנאי שטח או במצב בו לא ניתן להתפנות בבית שימוש רגיל – מסיבות שונות ומגוונות. השירותים הכימיים אינם מחוברים למערכת ביוב מרכזית כלשהי, בניגוד לבתי השימוש הרגילים הקיימים בכל מבנה. במקום מערכת הביוב המסורתית, בשירותים אלה קיימת אסלה שבה יש חומרי חיטוי, חומרי ניקוי וחומרי ריח שונים. חומר החיטוי הינו למעשה נוזל כימי בצבע כחול, שמטרתו לשמור על ניקיון השירותים ככל הניתן. לרוב, חומר זה עשוי מתרכובת כימית בשם פורמלין. את השירותים הכימיים שואבים כל כמה זמן, באמצעות חיבור צינור לאסלה. בקצה השני של הצינור קיימת משאבה המסייעת בשאיבת תכולת האסלה בקלות.

מי זקוק לשירותים כימיים?
בשירותים כימיים ניתן להשתמש בשלל של מצבים. בתנאי שטח, כמו טיול מחנאות למשל, לרוב יוצבו שירותים כימיים באיזור בהם נוכל להשתמש. קיימים גם זוגות המזמינים שירותים כימיים לצורך חתונתם, במידה וזו נערכת ביער, בים או בכל מקום בו לא ניתן להשתמש בשירותים רגילים של מבנה. בנוסף, בעת שיפוץ מסיבי או בניית בית חדש, ניתן להציב שירותים כימיים באיזור על מנת שנוכל להתפנות במידת הצורך. למעשה, קיימים מצבים רבים בהם נזדקק לשירותים כימיים.

מי מתקין שירותים כימיים?
חשוב להבין כי לא כל אדם או חברה מתמחים בשירותים כימיים, בייחוד לאור העובדה שבשירותים אלה קיימים חומרי חיטוי העלולים להזיק לגוף. לכן, כאשר נזדקק לשירותים כימיים מכל סיבה שהיא, יש לבחור באדם או חברה מקצועיים, שיוכלו להתקין את השירותים הללו, לשאוב ולפנות אותם במידת הצורך. חשוב מאוד לשים דגש על ריח טוב באמצעות מפיצי ריח ומידת המקצועיות והוותק בתחום של האדם אותו אנחנו מזמינים לצורך ביצוע המשימה.

שירותים כימיים