שירותים ניידים – חברת בראשית

חברת בראשית שמחה להציג בפניכם את הדור החדש של השירותים הניידים בישראל.
אנו מציעים קשת של דגמים המיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. השירותכם של חברת בראשית הינם חדישים ואיכותיים מהשורה הראשונה, המעניקים שימוש מהנה ונוח במתקנים המרווחים וגדלים במיוחד בשילוב אסתטיקה ונקיון יחד.

המוטו המוביל שלנו הוא להעניק לך, הלקוח, פתרונות לכל אירוע, שירות מקצועי, מצויינות ויחס אישי לאורך כל הדרך. בראשית משכירה מתקני שירותים הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך לכל מטרה תוך מציאת פתרונות שיענו לדרישותיכם.

הצוות שלנו ידאג עבורכם למתן שירותי ניקיון, אחזקה ותפעול מתקני השירותים והותרתם הגיינים, מבריקים ומדיפים ריח נעים. השירותים שלנו מותאמים לקיום אירועים כגון: פסטיבלים, מחנאות בטבע, קייטנות קיץ, טקסים, מרוצי אופניים, אירועים המוניים ועוד…

נשמח לעמוד לשירותכם ולענות לכם לכל שאלה. אנו כאן, בבראשית מעמידים לרשותכם צוות מקצועי אשר יילווה אותכם לאורך כל הדרך ויעניק לכם שירות מקצועי, אמין ומהיר. צרו קשר כבר עכשיו לקבלת פרטים נוספים בטלפון: *8216

שירותים ניידים
שירותים ניידים
שירותים ניידים
שירותים ניידים

מי לא מכיר את הצורך הדחוף להתפנות? צורך זה יכול להופיע בהופעה של להקה אהובה ומפורסמת באיזה פרדס שומם, באירוע הנערך באויר הפתוח עם סעודה וכיבוד מפואר, במהלך טיול מאורגן עם כיתה או קבוצה גדולה של אנשים, בו ישנים בשטח הפתוח, או אפילו במהלך עבודה בתנאי שטח, כמו עבודות בנייה ופיתוח. לפתע, נחוש תחושה לא טובה או לוחצת בבטן ונחפש מקום בו נוכל להתפנות. אם לא קיים מבנה כזה באיזור, נמצא את עצמנו בבעיה.

למה צריך שירותים ניידים?
שירותים ניידים עונים על צורך אנושי בסיסי, שאינו מתחשב בסביבה המשתנה. כך, למשל, אם נהיה בהופעה בשטח או לחילופין בעבודת בניין, בשלב מסוים נצטרך את הפרטיות והנוחות שבשירותים ניידים, את השקט שכל כך צריך באותו הרגע. מדובר במתקן הכרחי וחשוב, שיכול להפוך כל אירוע לרגוע ונוח יותר.

כיצד נבחר בשירותים ניידים?
לפני שמבצעים הזמנה לשירותים ניידים, ישנם כמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון. ראשית, יש להבין לצורך מה אנו מזמינים את השירותים הניידים. חשוב לברר כמה אנשים השירותים אמורים לשרת (כך, למשל, אם מדובר באירוע גדול – נזמין יותר ממתקן אחד של שירותים ניידים), מהם בדיוק תנאי השטח, מהם זמני האירוע (בוקר לעומת ערב – אור לעומת חושך) וכדומה. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון אוכלוסיות מיוחדות, כמו נכים וקשישים, ולוודא שנוכל להנגיש את השירותים גם עבורם.

סוגי שירותים ניידים
קיים מגוון רחב של שירותים ניידים המותאמים במיוחד בשביל כל אירוע. אלה יכולים להיות שירותים רגילים, המיועדים לעובדי בניין או שטח. נוכל גם להזמין שירותים עם רמפה, ובאופן זה להנגיש אותם לנכים או למבוגרים. קיימים גם שירותים ניידים מפוארים יותר, המתאימים לאירועים כמו חתונות בשטח.

שירותים ניידים